Villa Tasarımı İç Mimarlık Firmaları
Deniz kenarı ya da bir dağ evi, modern hayatın vazgeçilmezi arasında olan Villalar insana huzur ve keyif veren yaşam alanlarını vaat eder. Modern mimariyle tasarlanmış olan villalar mutlaka belli bir konseptle inşa edilmesi gerekiyor. Yeni yapılan villaların akıllı ev teknolojisiyle sunuluyor olması, havuzu, bahçesi ve peyzaj alanlarıyla kullanıcısına pek çok imkan sağlayabiliyor.  Villaların şehirlerdeki en önemli avantajı yaşam alanınızı şehrin dışına taşıyor ve bu sayede gurultu ve trafikten sizi uzaklaştırıyor olması gerekiyor. Bu sayede yaşanılan kaygı ve stres ortadan kalkmış oluyor. Modern villa projeleri mekan sahibine mevsimleri yaz konforuna taşıyor.

Mimari Destek Alın

Villa insanı stresten uzaklaştırırken elbette yalnızca siz değil aile bireyleriniz ve özellikle çocuklarınız içinde güvenli alan oluşturuyor. Şehir merkezlerinde ve çok katlı yaşamlara baktığımızda çocukların oyun alanlarının olmaması onları ya oyunlardan uzaklaştırıyor ya da güvensiz ortamlara sürüklüyor. Mimari bir destek alınarak özenli bir şekilde tasarlanmış villalar çevresel alanların konforu ve hayatınızın renklenmesini sağlarken ultra lüks yaşamında keyfini sürmenizi sağlayacaktır.

Villa tasarımında özelleştirmek ve kişiselleştirmekte çok önemlidir. Villanızın dekorasyonunuzu kendi isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda yaparken Uç İç Mimarlık gibi bu alanda profesyonelliğini ispat etmiş uzman kadroya sahip olan firmadan destek alarak yapmanız kendi tasarımınızı oluşturma konusunda büyük avantaj sağlayacaktır.

Dekorasyonunuzu Kişiselleştirin

Modern villa tasarımında konforu düşünürken lüksü de bir arada tutmak gerekiyor. Daha gösterişli ve geniş bir yaşam alanına sahip olan villa oluşturmak için mimar ve iç mimari desteği bir arada değerlendirmek gerekiyor. Kişisel detaylar göz önünde bulundurularak dekorasyonda fark ortaya çıkarılabilir.

Villa Dekorasyonunda Pencere Modelleri

Villa dekorasyonunda ışıklandırma önemli bir unsur. Özellikle doğal yollardan villanın içinin aydınlatılmış olması dekorasyonda büyük etkiler oluşturacaktır. Doğal ışığın içeriye girmesi ve içeride uzun sure boyunca kalıyor olması için pencere tercihlerinde büyük modellere yer vermek mantıklı olacaktır. Aydınlık bir mekan insana huzur vereceği gibi güneşin daha fazla içeride kalmasını sağlayacak. Villanın tüm çevresini saran büyük pencereler sayesinde ise bunu gerçekleştirebileceksiniz.

Villa Havuzu

Modern ve ultra lüks bir villa tasarlamak istiyorsanız önce tasarımın merkezine havuzu oturtmanız gerekiyor. Şöyle ışıl ışıl bir havuz villanın modern yapısını daha fazla ön plana çıkaracak ve havuz bahçenin konforunu artıracaktır.

Villa Zemin Modelleri

Evlerde dekorasyonu ön plana çıkaran faktörlerden birisi zemin döşemeleridir. Zemin tercihe göre şekillendirilebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus zeminin mekanın genel dokusuna uygun bir tercihte olması. Zemini ahşap, seramik ya da karo nasıl bir tarzla döşeyecekseniz villanızın dokusuna uydurmanız gerekiyor.  Karoların değişen yapıları bugün ahşaptan ayırt edilmeyecek özelliğe sahip. Bunun için tercih sıralamanızda önceliğinize karar vermeniz gerekir. Zemin dekoru mobilyalarla uyum sağlayabilmeli, zarif ve şık bir duruş için bunlardan bir tanesine ihtiyacınız olacak.

Villa Yapan Firmalar

Villalarda dikkat çeken tasarımlardan birisi de tavanlar oluyor. Minimal ya da rüstik bir etki oluşturmak sizin tercihiniz tavanda fark model tercihi var. Tepsi, damla gibi modeller tercih edilebilir. Villa yapan firmalar dekorasyon konusunda kendilerini çok fazla geliştirmiş durumdalar. Özellikle Uç İç Mimarlık olarak tavandan zemine villanın genel tüm dokusuna baştan sonra sihirli bir dokunuş gerçekleştirebiliriz.

Villa Modelleri

Uç İç mimarlık, Modern villalar, modern villa dekorasyonları, villa dekorasyonları, modern dekorasyon, modern villa projeleri ile hayatınıza farklı dokunuşlar sunarken sizin daha huzurla yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlar. Özel tasarıma sahip mobilyalardan tutun aydınlatmaya ve mobilya uyumuna kadar mekan içerisinde görselliği etkileyecek her turlu imkanları en iyi şekilde değerlendirip sunarız.

Uç İç Mimarlık İç mimarlık eleştirinin kalmadığı yerde biter.
En kısa sürede size ekibimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.
Gönder