blog

Banyo Dekorasyon Trendleri

Banyoda tasarım mekanın diğer odalarına göre ikinci planda kalıyor olsa da 2019 yılında piyasaya sürülen yeni tasarımlarla bu algı da ortadan kaldırılmış oldu. Banyoda uygulanan farklı stiller sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Farklı stillerde tasarlanmış olan mutfak dolapları, seramikler ve duşa kabin banyo aksesuarlarıyla birleştiği zaman her sene yenilenen banyo modasını daha da ön plana çıkarmış. Sürekli olarak kendisini yenileyen banyo modasında trendler artık iç mekan tasarımında hak ettiği yeri de bulmuş durumda.

Banyonuza dekorasyon yaparken başlamadan önce örnek alacağımız trendler nelerdir. Ya da gündemdeki en dekorasyon fikirleri nelerdir?

Sizde hazırsanız başlayalım?

Banyo Dekorasyon Trendleri

2019–2020 Trendleri Nelerdir?

Trendlerden bahsetmeden önce şöyle başlamak gerekiyor. Banyonuzda yapacağınız dekorasyon fikri çok iyi düşünülmeli. Çünkü özellikle ıslak zeminlerde yapılacak olan değişiklikler maliyeti bir yana sizi uğraştıracaktır. Bu nedenle sürekli olarak değişiklik yapamayacağınızı düşünerek daha mantıklı tercihler yapmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir : Villa Dekorasyonu

Banyolarda özellikle 10 senesini dolduran evlerde genelde değişim şart gibi görünür ve planlama bu şekilde yapılır. Elbette ki bütçeniz varsa ilham alabileceğiniz trendleri gözden geçirmelisiniz. Tasarım dünyası sürekli olarak kendisini yenilerken aklınıza gelebilecek olan her türlü üründe bundan etkileniyor.

Banyo Dekorasyon Trendleri

Modern Banyo Tasarımları

Günümüzde geliştirilmiş olan konutlar stüdyo tarzda dolayısıyla mekanda işlevsellik çok daha azla öne çıkarılmış. Banyo tasarımında da buna yakışır modernlikte tercihler yapmalısınız. Özellikle misafirleriniz için ayrı kullanacağınız banyolarınızın olmamasından dolayı evin sahibi ve misafir aynı alanı kullanıyor. Dolayısıyla bu alanda öncelik olarak göze hitap etmelisiniz.

Banyo Dekorasyon Trendleri

Kompakt Yaşam

Banyolar küçüldükçe stilden de ödün vermemek gerekiyor. Bunun içinde formül aradığınız zaman kompakt ürünleri tercih etmenizde yarar var. Küçük banyolar stil sahibi olabilir bunun içinde detaylar fonksiyonlarla buluşmuştur.

Banyo Dekorasyon Trendleri

Ahşap Banyo Fikirleri

İnsanlar sürekli doğala ve doğaya dönmek istiyorlar bunun içinde evinizde bu ortamı sergileyebileceğiniz en güzel yer banyolardır. Banyonuzda doğal ahşap konseptini işlediğinizde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir