blog

Yeni Evleneceklere Mobilya Önerileri

Evlilik için son durağa geldiniz ve düğün tarihiniz yaklaştı. Ancak her şeyi planlamak ve düşünmekten mobilya seçimine halen sıra gelmedi. Evlilik heyecanının en üst tavan yaptığı nokta elbette ki mobilya seçimi ve ev dekorasyonu olmuştur. Çünkü hayatınızın geri kalan bölümünü bu eşyalarla geçirecek en mutlu ve en hüzünlü günlerinizde yine burada geçecektir. Talebimiz her zaman evliliğiniz içinde mutlu ve huzurlu olmanız ancak hayatın içerisinde huzursuzluklarında olduğu biliniyor. Neyse bizim konumuz evliliklerde mutluluk huzur değil mobilya önerileri. Bunun içinde yeni evleneceklere nasıl mobilya almaları gerektiği konusunda birkaç öneride bulunalım istedik.

Yeni Evleneceklere Mobilya Önerileri

Eşya seçiminden önce kafanızda evinizin renklerini belirlemeniz gerekiyor. Nasıl bir dekorasyon yapacaksanız renklerin ona göre belirlenmiş olması güzel olacaktır. Gözünüzde tabloyu canlandırın. Duvarlardan, perdelerden, halılardan ve mobilya kumaşlarından tutunda aklınıza gelecek her türlü renge konsantre olun.

Yeni Evleneceklere Mobilya Önerileri

İnanın mağazaya girdiğiniz zaman gördüğünüz mobilya çeşitleri ve modelleri kafanızı çok karıştıracak ancak kafanızda neler yapılabileceğini planladığınız zaman seçiminiz da daha kolay olacaktır. Bu nedenle de işi mağazaya gitmeden önce kafanızda çözmeniz faydalı olacaktır. Bunun için internetin gücünü kullanabilir ve en trend olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Yeni Evleneceklere Mobilya Önerileri

Ev Dekorasyonunda Mutfak

Bir ev dekorasyonunda mutfağın yeri önemlidir. Bunun için nasıl bir mutfak olsun istiyorsanız onu bulun ve evinizin genel dekorasyonunu buradan yola çıkarak yapın. Size kolaylık sağlayacaktır.  Mobilya seçiminin de sadece renkler ve kalite elbette ki yeterli değildir. Alacağınız mobilyanın kullanışlı olması sizin alacağınız konfor için önemli bir ayrıntıdır. Bunun için hiçbir mobilyanın görünüşüne aldanarak tercih yapmamalısınız. En güzeli deneme yanılma ve dokunmayla mümkün olacaktır.

Yeni Evleneceklere Mobilya Önerileri

Evde dikkatleri ilk çekecek olan perdelerdir. Bayanlar bu ayrıntının farkında olduğundan dolayı perde seçimi üzerinde çok dururlar. Perde seçimini yaptıktan sonra eşyalara genel bir bakış açısı yapmalısınız ancak bunu yaparken de hiçbir zaman abartıdan yana olmamanız gerekiyor. Evinizde gereksiz olan eşyaları bulundurmamanız eşyanızın daha düzenli olmasının yanı sıra evinizin de daha geniş olmasını sağlayacaktır. Özellikle de yeni evliliklerin henüz çoluk çocuk sahibi olmadıklarını düşünürseniz küçük evler tercih ettiklerini bilirsiniz. Dolayısıyla ne kadar az eşya o kadar düzenli tertipli bir ev demektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir