Üsküdar iç mimar ofisleri


Üsküdar iç mimar ofisleri kişilerin hayat ve yaşam tarzlarına uygun ortamlar yaratmak için bir dizi çalışmalar yapar. Hayatın idame ettirildiği ev ya da ofis gibi ortamların göz zevkine hitap edip, zevkle yaşanılası kılınabilmesi için Aile bireylerinin fikrini alarak başlayacak çalışmalar da, istenilen ana temaya dikkat edilerek yoğunluk o yöne verilir. Ev hanımlarının ve ofis çalışanlarının ortak isteklerinden olan geniş alan talepleri değerlendirmeye alınarak, mekânın kontrolüyle işe başlanır.


Üsküdar iç mimar
zamanının çoğunu evde geçirmek zorunda olan kişilere ya da ofis çalışanlarına, doğaya hasret kalabildiği düşüncesiyle uygun renk ve ışıklandırmadan başlayarak kapalı alanda birtakım değişikliklere gider. Duvarlarda kullanılabilecek farklı renk ve tonlardaki duvar kâğıtları, mobilyaların eskitme ya da yeni tarz modernize edilmesi, birtakım aksesuarlar kullanarak ortam farkını yaratmaya çalışır.

Mümkün olduğunca sınırlı bütçe ile yapılmasını istedikleri alanlar için, kullanılan eşyaların değerlendirilmesini isteyenlere özel yapılabilecek çalışmalarda sunan Üsküdar iç mimarlık, boyama ve ışıklandırma tekniğine ağırlık vererek çalışır. Alan içindeki objelerin uygun yerlere yerleştirilmesi, daha rahat ve geniş alanların açılmasına sebep olabilmektedir.

Çalışma yapılırken, duvarlarda kullanılan renk ve duvar kâğıtlarında eski taş kaplama, mozaik ya da farklı renk tonlarının geçişkenliğinden oluşan modeller seçilerek, ortamın havası değiştirilir. Dar ve küçük kapalı alanlarda uygun seçilen duvar kâğıtları veya boyalar, mobilyalarla da uyum sağlayınca daha geniş ve ferah ortamların oluşmasını sağladığından, ev ya da ofislerde daha huzurlu yaşam alanları oluşur. Bazı evlerdeki eski tip mobilyaların, farklı değerlendirilmesi için yapılan çalışmalarla, daha modern ve farklı bir kullanım eşyasına kavuşmak ta mümkündür.

İlgini Çekebilir : Ümraniye İç Mimar

Üsküdar iç mimar, binaların yapım aşamasında arzuya göre iç tasarımda değişikliğe başlayarak, bazı alanlarda nish ve cam tuğla tekniği ile değişik dekorasyonlar kurar. Sıradan gibi görünen ayna, tablo değişik ışıklandırma sistemleriyle yepyeni bir boyut kazanmış olur. Son dönemlerde ileri teknoloji kullanılarak sınırlar zorlanmaya başlanıp 3 boyutlu çizimlerle çocuk odalarında veya yatak odalarında değişik boyama teknikleri uygulanmaktadır. Kendini olmak istediği alanlarda hayal edip, o huzurla uyumak isteyenlere özel çizilmiş duvar boyama tekniği, iyi bir duvar ressamının çizimiyle gerçeği yansıtacak kadar profesyoneldir.
Üsküdar iç mimar projelendirme ve dekorasyon hizmetleri veren Uç İç Mimarlık ve Dekorasyon firmamız hayal ettiğiniz mekânları yaratıyor