Taşdelen iç mimar ve dekorasyon


iç mimarlık firmaları

istanbul iç mimarlık firmaları

Uç İç Mimarlık firmamız yaratıcı ve kaliteli proje ve tasarımlarla mekânınızda hayal ettiğiniz değişikliği yaratacaktır.

Taşdelen iç mimar ve dekorasyon hizmetleri kapsamında bugüne kadar yaptığımız çok sayıda ev, ofis, mağaza, cafe, restoran, otel, ticari mekân dekorasyonları en önemli referanslarımızdır. Her mekânın kendine özgü bir ruhu vardır. Bu nedenle yeni bir ev aldığımızda önce iç mekânda yaşam tarzımıza, kültürel değerlerimize, zevk ve ihtiyaçlarımıza uygun düzenlemeler yaptırmak isteriz. Yeni bir ofis, mağaza, cafe ya da restoran açarken de konsepte uygun, özgün dekorasyonlar yaptırmak isteriz. Ancak hayal ettiğiniz mekânın yaratılması için profesyonel hizmet almanız gerekir. Uç İç Mimarlık firmamız yaratıcı ve kaliteli proje ve tasarımlarla mekânınızda hayal ettiğiniz değişikliği yaratacaktır.

İç mimarlık ve tasarımda önemli olan müşteri ihtiyaçlarına, beklentilerine, yaşam tarzlarına ve zevklerine en uygun tasarımı ve projeyi hazırlamaktır.

Firmamız taşdelen iç mimar dekorasyon taleplerinde önce ücretsiz keşif hizmeti vermekte ve müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını öğrenmektedir. Bina yapısının müşteri taleplerine uygun olup olmadığını da inceleyen mimar ve tasarımcılarımız kendi deneyim ve yaratıcılıklarını da katarak, mekâna estetik ve konfor katacak tasarım ve proje hazırlamaktadır. Hazırlanan proje 3 boyutlu görsellerle müşterimize tanıtılmakta ve eksiklikler veya değişiklik istekleri değerlendirilmektedir.

İlgini Çekebilir : Şişli İç Mimar

Malzeme ve işçilik kalitesinden kesinlikle ödün vermeyiz

Proje hazırlandıktan sonra önemli olan uygun malzemelerin seçimi olacaktır. Doğru malzemenin tespiti konusunda müşterimize ayrıntılı bilgi veriyor ve malzeme alımında da onların yanında oluyoruz. Malzeme kalitesine, dekorasyon yapılacak mekânın boyutlarına ve projenin uygulanma özelliklerine göre de fiyat tespiti yapmaktayız. Firmamız diğer taşdelen iç mimar firmaları içinde en uygun fiyat teklifi sunabilen firmadır. Ancak uygun fiyatlarımız kaliteden ödün verdiğimiz anlamına asla gelmemelidir. Malzeme ve işçilik kalitesinden kesinlikle ödün vermeyiz.

Taşdelen dekorasyon firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız iç mekân ve dış cephe kültür taşı uygulamalarıyla da müşteri memnuniyeti yaratıyor.

Kültür taşlarıyla eskiyle moderni buluşturuyor ve mekân içinde mükemmel bir görsellik yaratıyoruz. Dış cephe kültür taşı uygulamalarıyla da binalar doğanın bir parçası görünümü kazanıyor. Tüm dekorasyon uygulama örneklerini firmamızın web sitesinde görebilirsiniz. Hayal ettiğiniz daha yaşanabilir mekânlar için firmamız en doğru adrestir. Proje ve uygulamalarımızla mekânınızda zevkle yaşayacak ve konforlu bir hayatınız olacaktır.