Genel

Ofis Dekorasyonu ve Tasarımı Yapan İç Mimarlık Firmaları

Ofis Dekorasyonu ve Tasarımı Yapan İç Mimarlık Firmaları

Lüks iç tasarımın tam olarak ne olduğu kişisel tercihlere göre değişir. Tüm üst düzey iç mekanlar, konfor, kalite, ayrıntı ve gelişmişlik açısından büyük önem taşıyan küratör öğelere odaklanır. Lüks bir ofis tasarımını bu kadar cazip kılan işte bu zarif görünümdür.

Lüks bir mülkiyet meselesi değildir. Aslında daha çok ruh hali, mümkün olan en iyi hayatı yaşama felsefesidir. Boyut önemli değil ama stil duygusu önemli. En küçük ofisler bile üst düzey bir tasarım uygulandığında lüks ile göz kamaştırabilir.

Ofis Dekorasyonunda Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

 

Siyah Beyaz Temalı Lüks İç Tasarım

Peki, bir ofis tasarımında lüksü tanımlayan nedir? Tüm şık ofislerin ortak noktası, girişten itibaren hissedebileceğiniz özel aura’ya sahip olmasıdır. Bu karmaşıklık, zarafet, detay, orantı duygusu ofisinizi ziyaret eden herkesi anında etkileyecektir. Ofis dekorasyonu ve tasarımı yapan iç mimarlık firmaları işte bu konu üzerine odaklanmak zorundadır. Yani güzellik gerçekten bakanın gözündedir, bu nedenle size yakışan en uygun stili seçmeniz gerekir.

ilginizi çekebilir : Küçük Ofis Dekorasyonları Nasıl Olmalı?

En İyi İstanbul İç Mimarları

İç mimarlar, iyi tasarlanmış bir ofis alanının ihtişamının arkasındaki beyinlerdir. Herhangi bir tarzda lüks bir ofis tasarımını sorunsuz bir şekilde yapmak için gerekli olan eğitim ve deneyime sahiptirler. Yani başarılı bir iç mimarla çalışmak, alanınızı baştan sona lüks bir iç mekana dönüştürmenin en garantili yolu olacaktır.

Ofisinizin dekorasyonunu baştan sona değiştirmek ya da var olan dekorasyon üzerinde oynama yapmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz? Bir iç mimarla tasarım danışmanlığınızı planlamanız çok önemli!

Size İlham Vereni Bulun

Lüks ilhamdan ve başarmak için bir yolculuktan gelir. Nihai rahatlığı, kendinizi şımartmanın sanatını, hoşgörüyü işaret eder. Yaşam gücünüzü ateşleyen şeylerin farkında olduğunuzda, üst düzey bir ofis tasarımı onu devam ettirmenin yollarından biridir.

Alanınızı Stratejik Olarak Planlayın

Ofis tasarımı sürecinin her aşaması önemlidir ve her tasarım iyi düşünülmüş bir planla başlar. İşte ofisteki en popüler iki odaya ilişkin uzman öneririmiz.

Yönetici Odası

Şeytan ayrıntıda gizlidir ve estetik olduğu kadar işlevsel olan bir düzenden başlayarak her bir öğenin özenle seçilmiş olması gerekir. Lüks bir yönetici odası tasarımı için, alanı orantılı olarak dolduran daha büyük parçaları seçerek başlayın. Tabandan tavana pencereler ile lüks bir yönetici odası benzersiz bir ofisin etrafında etkili bir odak nokta oluşturacaktır.

ilginizi çekebilir : Çok Seveceğiniz 7 Şahane ve Yaratıcı Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri

Çalışma Alanları

Tamamen yenilenmemiş olsa bile çalışma alanınızda sıcaklık ve şıklık katmak için doku kullanmalısınız. Alanın zemini sınırlaysa, dikeyleri kullanın ve göz alıcı bir parke ya da zemin uygulamasıyla başlayın. Mobilyalar ayrıntılar veya donanımlarla sade ancak kaliteli olmalıdır. Aşırı doldurmayı ve anlamsız harcamaları önlemek için birkaç ifade parçasına odaklanın. Alan nefes alabilen, iyi organize edilmiş, dağınık olmamalıdır. Bu nedenle, hiçbir elektrik kablosu, yazıcı kablosu veya küçük ihtiyaçların karşılandığı eşyalar çalışma alanı içerisinde gözle görülür konumda olmamalıdır.

ilginizi çekebilir : ofis iç mimarlık firmaları  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir