blog

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Genellikle evimizin giriş kısmında yer alan antrelerin dekorasyonunda ayakkabılıklar önemli bir yere sahiptir. Bu alanda ayakkabılıklarda yapılan tasarımlarla çok farklı tarz ve zevke hitap edebilecek ayakkabı modelleri piyasada kolaylıkla bulabilmemiz mümkündür. Klasik ve modern çizgiler kullanılarak tasarımı yapılmakta olan ayakkabılıklar antrelerinizde tarzını yansıtacak olan başlıca unsurlar arasında gelmektedir. Sadece ayakkabılık gibi düşünülmeyip dolap çekmece ve raf gibi özelliklere tasarlanan ayakkabılıklarla sık sık karşılaşmaktayız.

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Özellikle dar alanlarda kullanımı oldukça rahat olan ayakkabılıklar kullanıldıkları alana estetik açıdan da yarar sağlamaktadırlar. Aile bireylerinin ihtiyacını karşılayacak ölçüde yeterli saklama alanına sahip olan ayakkabılıklar evimizde düzeni sağlamak adına çok önemlidir. Aynı zamanda ayakkabılardan yayılacak olan kokuyu engellemek amacıyla kapaklı dolapları bulunan ayakkabılıkların tercih edilmesi çok doğru ve yerinde verilmiş bir karar olacaktır. Arkası açık olarak tasarlanan ayakkabılıklar koku sorununu ortadan kaldırmaktadır.

İlginizi Çekebilir : Ev Dekorasyonu

Ayakkabılığın şık olması ve dekorasyon açısından duruşunun önemli olduğu kadar bize sağladığı kullanım kolaylığı da son derece önemlidir. Birbirinden çok farklı renk ve modelde tasarlanan ayakkabılıklar her zevk ve ihtiyaca cevap vermektedir. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de kullanılacağı alana estetik bir değer katan ayakkabılığı bulmak artık hiç de zor değil.

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

2019 yılında tasarlanan ayakkabılıklar tarz olarak çizgisini klasiklikten biraz da olsa soyutlamıştır. Daha çok modern tarzda ayakkabılık tasarımı yapılmaktadır. Ayakkabılık tasarımında daha çok açık renklere yer verilmiştir. Bu açık renkler arasında da en sık görülen parlak lake beyaz olarak söylenebilir. Model olarak ise çekmeceli, raflı ve sıra dışı detayların bulunduğu ayakkabılıklar tasarlanmaktadır.

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Modern Ayakkabılıklar İle Antrenize Şıklık Katın

Ayakkabılık seçiminde kullanılacak olan alanın genişliği ayakkabılığın modelini ve genişliğini belirleyici bir faktördür. Kullanılacak olan alan dar ise bu alan uygun olarak tasarlanan bir ürün seçilmelidir. Antrelerimizin dekorasyonunda çok önemli etkiye sahip olan ayakkabılıklarımızın seçimini yaparken göz önünde bulundurmamız gereken birden fazla faktör bulunmaktadır. Bunlardan birisi de evde yaşayan kişi sayısına cevap verebilecek nitelikte bir ayakkabılık tercihinin yapılmasıdır. Bir kişinin birden fazla ayakkabısının olacağı varsayılarak depolama alanı kişi sayısıyla orantılı olan bir ayakkabılık tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir