blog

Merdiven Altı Dolap Modelleri

Dublekslerin en büyük sorunları arasında merdiven altı dekorasyonu geliyor. İnsanlar bu alanı en başarılı şekilde nasıl kullanabilir onun arayışı içerisindeler. Bizde İstanbul İç Mimarlık ofisi ekibi bu makalemizde doğru ve dekoratif kullanım noktasında size pratik çözümler hakkında bilgiler verelim istedik. Bu tür alanları amacına yönelik olarak kullanmak önemlidir. Bu sayede evinizde ortada olmasını istemediğiniz eşyalarınızı da kaldırmış olursunuz. Özellikle atıl duran eşyalar için burası ideal bir noktadır.

Merdiven Altı Dolap Modelleri

Dubleks Merdiven Altı Dolap Modelleri

Bu tarz dekorasyon tarzında her zaman modelleri incelemek doğru olacaktır. Çünkü bu sayede merdiveninize uygun olan bir modeli görebilirsiniz.

Merdiven Altı Dolaplar Nasıl Olmalı?

Raylı sistemler son dönemde oldukça gelişmiş ve her alanda kullanılabiliyor. Kolay kullanım özelliği sayesinde hem mekanda geniş bir yer bırakıyor hem de pratik oluyor. Merdiven altı dolaplarda en çok tercih edilen renk beyaz oluyor. Beyazın temiz ve saflığı temsil ediyor olması aynı zamanda çok farklı renklerle de kolaylıkla kullanılabiliyor.

İlginizi çekebilir: Modern Villa Dekorasyonları

Merdiven altı dolap dekorasyonunda en çok olması gereken çekmecelerdir. Çekmeceleri ister kapalı isterseniz açık olarak dekore edebilirsiniz burada sizin kullanımınız önemli. Eğer sık kullanıyorsanız kapaksız olanları tercih edebilirsiniz. Ancak çok fazla kullanmıyorsanız kapaklı modeller iyi olacaktır.

Merdiven Altı Dolap Malzemeleri ve Fiyatları

Bu tür dolaplarda kullanılan malzeme ise genelde suntalam ve MDF oluyor. Bunun yanı sıra lake ve akrilik olan modellerde kullanılıyor olsa da genelde tercih edilmeyen malzemelerdir. Merdiven altı dolap modellerinde fiyatlar ise mekanın büyüklüğüne ve istenilen malzemelere göre farklılık gösterebiliyor. Ortalama bir fiyat verecek olursak aralıkları biraz fazla olsa da 5 bin lira ile 15 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Burada fiyatları belirleyen faktör malzeme kalitesi, desen ve çekmece kullanımı oluyor.

Yukarıda size merdiven altı dolap modelleri hakkında detaylı bir bilgi verelim istedik. Bu bilgiler doğrultusunda modelleri inceleyerek istediğiniz bir dekorun yapılmasını sağlayabileceğiniz gibi merdiven altı dolaplarınızı tamamlayacak olan iç dekorasyon konusunda da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir