Göztepe İç Mimarlık Ofisleri

Yaşam biçiminizi belirlemek için çıktığımız bu yolda çok sayıda mekân tasarlayıp siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önemli tuttuk. Evlerinizde, işyerlerinizde, ofislerinizde siz değeli müşterilerimizin yaşam alanlarına ahenk katmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olması sebebiyle sizin yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz her türlü imkânı sanatsal dokunuşlarla sizlere teslim etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyle, işimizi profesyonel bir yaklaşımla takip ederek birçok projeye imza attık. 27 yılın bize kattığı tecrübeyle en mükemmeli tasarlamayı amaç edindik. Ve her geçen gün bu anlamda bir adım ileri gittik.

Göztepe iç mimarlık ofisleri içerisinde ‘’Geleceği tasarlıyoruz ‘’ sloganıyla başladığımız bu serüvene son yılların en yeni trendlerini takip ederek ev, işyeri, villa ve daha birçok yaşam alanında farkımızı gözler önüne serdik. . Tasarladığımız yaşam alanlarında insanı ve onu mutlu eden her şeyi konu edindik. Dolayısıyla biz müşterilerimizin mutluluğunu her şeyden üstün tuttuk.

Yaşam alanları, kişinin özelliklerini yansıtan aynalar gibidir. Biz sizi en güzel şekilde yansıtacak olan mekânlar tasarlayarak bulunduğunuz ortamda huzur bulmanızı amaç edindik. Böylece işimizi yaparken sizin hayatınıza dokunuyor siz müşterilerimizin zevk ve tercihlerini tasarımlarımızı belirleyen bir unsur olarak görmekteyiz.

Uç iç mimarlık olarak biz, 27 yıllık bir geçmişin vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimize dayanarak geleceğinize yön vermeye devem edeceğiz. Bunu yaparken siz müşterilerimizin yaşam alanlarınızda huzurlu zaman geçirmeniz ilk hedefimiz olacaktır.

UÇ İÇ MİMARLIK OFİSİ

 “Yaşam biçiminizi belirliyoruz”

Yaşam alanlarınızın tasarımında ilk olarak mekânın görsel bütünlüğünün korunması hedeflenir. Yaşam alanlarının proje bittikten sonra nasıl bir görünüme sahip olacağı önemli bir detaydır. Yapının nasıl görünmesi gerektiği ve çevresiyle olan uyumunun sağlanabilmesi için doğru adımlar atıyoruz.

Sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenen renk ve malzeme seçenekleri konusunda size fikir verip en mükemmeli bulabilmek için sizinle işbirliği halinde oluruz. Yaşam alanlarınızın tasarımını yaparken en küçük ayrıntıyı bile göz önünde bulundururuz. Örneğin bir ev tasarlayacaksak evde yaşayan kişi sayısından tutunda yaşayanların yaş grupları dahi projemizin şekil almasında önemli etkiye sahiptir.

Tasarımını yaptığımız mekânda aydınlatmanın doğru şekilde yapılması dikkat ettiğimiz en önemli konulardan biridir. Çünkü yaşam alanı ne kadar mükemmel bir şekilde tasarlanırsa tasarlansın aydınlatma doğru şekilde yapılmamışsa o mekân boğucu ve huzurdan yoksun kalacaktır. Dolayısıyla aydınlatmanın yaşam alanlarına olan etkisini göz ardı etmiyoruz bu anlamda titizlik gösteriyoruz.

Göztepe İç Mimarlık Firmalarında Uç İç Mimarlık Farkı

Yaşam alanlarının tasarımı yapılırken bir diğer yapılması gereken unsur da yaşam alanında tercih edilen mobilya, duvar, aydınlatma ve benzeri unsurlar bir bütün halinde düşünülerek 3 boyutlu olarak sunulması görselleştirme aşamasıdır. Müşterilerimizin net bir fikir sahibi olmaları için bunu tüm detayları düşünülerek yapmaktayız.

Göztepe İç Mimarlık Firmaları

Son olarak projemizi hayata geçirmek için sizin de onayınız alınmışsa yaşam alanlarınıza sanatsal dokunuşlarla yepyeni bir tarz katmanın zamanı gelmiştir. Projenin uygulamaya geçmesi aşamasında bütün ayrıntıları düşünerek bir liste hazırlamaktayız. Böylece proje için gerekli olan bütçeyi netleştirmiş oluruz.

Yaptığımız işte şeffaf olmamız nedeniyle projemizin her aşamasında size takip imkânı sunmaktayız. Böylelikle işi teslim edinceye kadar siz müşterilerimizle fikir alış verişinde bulunarak hiçbir ayrıntı gözden kaçmadan süreci tamamlamaktayız. Öncelikli olarak fikirlerimiz sanal ortama aktarılır ve burada bütün gerçekliği ile proje karşımıza çıkar. Böylelikle yapılacak iş hayal olmaktan öteye geçer ve değişiklikler bu ortamda yapılarak son karar verilir. Daha sonrasında ise sanal ortamda sunulan proje birebir olarak uygulanır.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir.