Etiler İç Mimarlık Ofisleri

Uç İç Mimarlık Uğur Çoban tarafından kurulmuş ve kısa  bir süre içerisinde yalnız İstanbul değil Türkiye’nin birçok ilinde başarılı projelere imza atarak kendi farkını ortaya koymuştur. İç mimarlık konusunda her zaman uzman bir ekiple yoluna devam eden firmamız İstanbul merkezli olmakla birlikte yurt içinde sayısız ölçeklerdeki projelerde iç mimari desteği sağlamıştır. Uç İç mimarlık ofisinde müşteriden gelen hayaller gerçeklerle birleştirilirken her zaman yenilikçi, teknolojik ve sanatlar harmanlamalar yapılarak estetik ve işlevsel insan odaklı mekanlar tasarlanmıştır. Tasarlamış olduğumuz her proje kullanıcısına yaşam kolaylığı sağlarken deneyimlerden yola çıkılarak hayata geçirilir.

Etiler İç Mimarlık Firmaları

Etiler iç mimarlık firmaları arasında özünde sanatla doğalın birleşimi olarak ortay çıkmış Uç iç mimarlık yaklaşık olarak 25 yıldır bu sektörde başarılı bir şekilde yoluna devam etmiştir. Uzman kadromuz daima en iyisini tasarlamak için gecesini gündüzüne katarken projeye ilk olarak mekanın etüt edilmesiyle başlar. Başlangıçtan uygulama aşamasına kadar geçen karar sürecinde tüm donatılar ve eldeki veriler boyut kazandırılarak kullanıcı ile tarım süreci birleştirilmiş olur. Kullanıcılara işlevsel alanlar oluşturmak görsel ve estetik tasarımlar sunmak mekanı kullanan kişinin yaşam kalitesini de artıracaktır. Biz Etiler iç mimarlık olarak çalışma prensibi olarak bunu benimse ver uygularız.  Yeni mekanlar tasarlarken günümüzün gerektirmiş olduğu başka yaşam stillerine öncülük eski mekanlara işlevsellik katarak tarihi bir dokuya dönüştürülür. Biz eskiye saygılı ancak yeniliğe de her zaman açık olan bir firmayız  Kullanıcı için ideal, çevresi ile uyumlu,işlevsel ve nitelikli mekanlar tasarlamak amacı ile gelişmeye ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Etiler İç Mimar

Etiler iç mimar olarak biz her günümüzü değerli kılar ve bunun içinde bir gün içerisinde projeye % 90 zaman ayırırız. Tabiki yerindeyse iç mekanda yatıp kalkan ve burada dinlenen çalışanlar olarak biz her zaman kazanıyor ve kazandırıyoruz.  İç mekanlar yaşadığımız anıların ve tecrübelerin bir sahnesidir. Kurgu ve düzen bizim başarımızı ve mutluluğumuzu öne çıkarırken her mekana yeni bir karakter ekleyerek bütünü temsil etmesini sağlarız. Üzerinde emek verdiğimiz tüm projelerin form ve fonksiyonlarını her aşamada sorgulamak bizim görevimizdir. Biz mekanlarda fazlalıklardan arındırılmış bir karakter oluşturur basit olmayan fakat yalın çözümlerle mekanların tasarımlarını gerçekleştiririz.

İç Mimarlık Ofisleri Etiler

İç Mimarlık ofisleri etiler firması olarak biz yatırımcının ihtiyaç duyacağı bir program doğrultusunda mekan tasarımı yaparız. Yapılan her tasarımın imalat sürecindeyken doğru ve zamanında uygulanması için dikkatli hareket ederiz.

Etiler İç Mimar

Etiler iç mimar firmamız son yıllarda çok daha tanınır bir hale gelmiştir. Günümüzde dekoratör ile iç mimarın yaptığı iş karıştırılıyor olsa da biz bu iki unsuru birbirine karıştırmadan hareket ederiz.  İç mimar mekana girdikten sonra estetik olan her üretimi sağladığı gibi kendisini geliştirerek de farkını ortaya koyacaktır.

İç Mimar Etiler

İç mimar etiler mekanda bir organizasyon gerçekleştirirken aynı zamanda kulanızı için şık ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturur. Bizim için tasarım önemlidir ve senaryomuzu bunun için kurgularız. İç mimaride mekana hacimsel ve yüzeysel olarak karar vermeden önce fiziksel çevre kontrollerini, aydınlamasını, ergonomisini ve değişimler neticesinde kullanıcısına nasıl bir psikoloji armağan edeceğini hesaplarız.  İşini bilen bir iç mimar insan kullanımı için mekan tasarlamak zorundadır. Mekanı her kullanan için işlevsel ve nitelikli tasarımlar gerçekleştirerek araştırıcı çözümler geliştirip estetik değer katarız. İç mimar tasarımlarında yaptığımız analiz kabiliyetimizle birlikte estetik, donatı, malzeme gibi konulara hakim ve tasarlanan iç mekânın hayata geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yaparız.