Dubai İç Mimarlık Firmaları

Dubai İç Mimarlık Firmaları: Günümüzde Dubai orta doğu ve Basra körfezi bölgesinde hızla gelişen ve dünya çapında ticari ve kültürel bir merkez olmuştur. Dubai petrol zengini olarak bilinen bir ülkedir. Fakat petrolün yanında yolcu ve kargo taşımacılığı konusunda oldukça ileridedir. Dubai, son zamanlarda geniş ölçekli inşaat projeleri konusunda da dünyanın dikkatini çekmeyi başaran bir ülke olmuştur. Dünyanın en fazla yüksekliğine sahip olan gökdelenler Dubai de bulunmaktadır.

Dubai de yaptığımız tasarımlarda şehir meydanının canlandırılmasını hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çağdaş ve dinamik formları şehre uyum sağlayacak ölçüde kullanarak görsel bütünlüğü sağlamayı amaçlıyoruz.

Yurt içinde tasarlamış olduğumuz estetik yapıların yanında yurt dışında da birçok başarıya imza atmaktayız. Sizden gelen istekler doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek eşsiz tasarımlar ortaya çıkarıyoruz.  Yapıda bulunması ve bulunmaması gereken bütün unsurlar analiz ederek yaşam alanlarınızda konforu yaşamanızı amaçlıyoruz. Uç iç mimarlık olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden daha önemli tutarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Yaşam alanlarınızın tasarımı sürecinde istiyoruz ki her şey istediğiniz kalitede olsun.

Dubai Villa Tasarımları

Dubai villa tasarımları görünümleri ile mükemmeli en güzel şekilde yansıtan yapılardır. Kaliteli malzeme ve doğru tasarımlar yapılarak ortaya konan villalar kullanıcısına konforu yaşatmaktadır. Bir villanın konforu ve kaliteyi en güzel şekilde yansıtabilmesi için dikkat edilmesi gereken birçok faktör bulunmaktadır.

Villa tasarımında arazinin doğru şekilde değerlendirilmesi ve villanın en uygun yere yerleştirilmesi dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Villa, bahçe, havuz, otopark depo ve gerekli olan bütün yapılar kullanım kolaylığı sunacak şekilde tasarlanıp yerleştirilmesi yapılmalıdır. Villada yer alan çocuk bahçesi, yüzme havuzu kamelya gibi bölümler villanın yerleşeceği arazinin alanına uygun ölçülerde olmalıdır.  Özellikle bahçe düzenlemesi yapılırken çeşitli süs eşyaları heykeller ve benzeri aksesuarlar ile bahçeye eşsiz bir görünüm kazandırmak amaçlanmalıdır. Havuz tasarımı yapılırken görünüm ve estetik ne kadar önemliyse o havuzun insanlara sağlayacağı fayda da o ölçüde önemlidir. bu nedenle havuzun boyu rahat bir şekilde yüzme imkanı sunacak ölçülerde olmalıdır. Havuz tasarımında üzerinde durulması gereken en önemli konu havuzun konumudur. Genellikle güneşi daha çok gören alan havuz için uygun olmaktadır. Bu unsurlara dikkat edilerek tasarlanan havuz için uygun olacak aydınlatma sistemi kullanılarak estetik bir görünüm yakalanmış olacaktır.

 

Dubai Cafe Ve Restoran Tasarımları

 

Dubai Cafe Ve Restoran Tasarımları hazırlanırken en fazla üzerinde durulması gereken konuların başında düzen gelmektedir. Bir restoran ve cafe de düzeni oluşturabilmek için mekânın dekorasyonunda kullanılacak olan bütün unsurlar etkili bir role sahiptir. Yani dekorasyonda kullanılan duvar, zemin mobilya ve aksesuarlar uyum içerisinde olmalıdır. Oluşturulan bu düzen müşterilerinize görsel ve estetik olarak hizmet sunmanıza olanak tanıyacaktır. Karlılık seviyenizi en yüksek düzeye taşımak için restoranınızın değerini artırmanız gerekmektedir. Dekorasyonda kullanılacak olan bütün ürünler doğru şekilde yerleştirildiği takdirde restoranınızda düzeni sağlamış olacaksınız. Tasarımda dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur da aydınlatma faktörüdür. Restoranda kullanılan mobilyaların daha güzel görünmesini sağlayacak olan unsur hiç şüphe yok ki aydınlatmadır. Doğru bir aydınlatma sistemi ile mekân daha ferah ve rahatlatıcı etkiye sahip olacaktır. Yani aydınlatma mekân tasarımlarında atmosferi direk etkileyen bir unsur olması yönüyle dekorasyonda çok etkilidir. Başarılı bir restoran tasarımı ortaya koyabilmek için mekâna ve dekorasyonda kullanılan mobilyalara en uygun aydınlatma sistemi tercih edilmelidir. Restoran tasarımlarında ihtiyaç duyulan bir başka unsur da ısıtma ve havalandırma faktörüdür. Yiyecek ve içecek hizmeti sunan bu alanlarda mutfak bölümünde oluşabilecek olan kokuların müşterileri rahatsız etmemesi için iyi ölçüde havalandırma yapılması şarttır. Bunun için uygun olan havalandırma sistemi kullanılmalıdır. İyi bir klima tercihi yapılarak bu sorunun önene geçilebilmektedir.

Uç iç mimarlık olarak yaptığımız bütün tasarımlarda estetik görünüme ve uyuma özen göstermekteyiz. Teknoloji de gelinen son noktayla mimari alanda her geçen gün sıra dışı tasarımlar oluşturmaktayız. Siz müşterilerimizden gelen talep üzerine yapılarınızda ve yaşam alanlarınızda farkınızı herkesin hissedeceği muhteşem tasarımlar ortaya koymaktayız. Bizim için önemli olan sizin hayallerinizi ve görmek istediklerinizi uyumlu bir şekilde yaşam alanlarınıza yansıtmaktayız. Bizim için siz müşterlerimizin yaşam alanlarınızda konforlu ve huzurla vakit geçirebilmenizdir.

Sponsor Bağlantılar :

İroko dect modelleri 
Ahşap kamelya 
çanta imalatçıları 
İç mimarlık firmaları 
metal sandalye 
hilton sandalye