blog

Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Evinizin girişi ne kadar şık olursa evin genel duruşunu da etkileyecektir. bunun için girişte ne kadar güzel bir etki yaratabilirseniz o kadar güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Dekoratif antre aydınlaması modellerinde bu sene LED, spot, lamba ve sensorlu lamba tasarımları kullanıyor. Son yıllarda özellikle teknolojinin tasarımda uygulandığında ise o kadar çok hoş ortamlar oluşturuluyor.

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Evinin ya da işyerlerinin girişlerinde dekoratif aydınlatma seçenekleri oldukça fazla mesela duvarınıza dekoru daha fazla ön plana çıkaracak olan aplikler ve benzeri aydınlatmalar kullanılabilir. Aplikler romantik bir ortamın oluşturulması ve etkileyici bir hava oluşturulması için önemlidir. Loş bir ışık ile antrenizde dikkat çeken bir hava yaratabilirsiniz. Evlerin girişi diğer alanlara göre daha az aydınlık olduğundan dolayı daha güçlü aydınlamalar kullanmanız gerekir. Evinize ilk girdiğiniz andan itibaren enerjinizin yüksek olması güçlü bir ışık sayesinde mümkün olacak ve etkileyici ortam oluşturacaktır. Kaliteli bir aydınlatma kadar güzel bir antre görüntüsü dekorasyonun artık uzantısını oluşturacaktır.

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Sarkıt lambalar antrede aksesuar izlenimi uyandıracağından güzel bir görünüm sağlayabilir. Lamba ve avizelerle antrenizi gösterişli hale dönüştürebilirsiniz. Yeni sezonda özellikle çoklu sarkıt avizeler dekoratif olarak dikkatleri çekiyor ve dekor tasarımını daha fazla ön plana çıkarıyor. Eğer ki koridorunuz küçük ise o zaman tekli avize ve lambalar tercih edilebilir.

İlginizi çekebilir: Daire Dekorasyonu

Antre Aydınlatmasında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Antrenizin dekorasyon tarzı burada önemli bir konudur. Duvarların rengi, tavanın yüksekliği, geniş bir antre olması gibi önemli detaylar aydınlatma seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerin başında geliyor.  Tavanda ya da yerde süpürgelikleri kullanarak LED bir aydınlatma kullanabilirsiniz. Bu antrenin şık görünmesini sağlayacaktır.

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

2019 Dekoratif Antre Aydınlatması Modelleri

Sensorlu aydınlatmalar ise son dönemde ciddi anlamda tercih ediliyor. Üstelik sağladığı tasarruf ve kendinin otomatik olarak devreye girmesi sizin konforunuzu da artıran nedenlerin başında geliyor. Son olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi sarkıt lamba modellerini tercih edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir