blog

cafe dekorasyonu fiyatları

 

cafe dekorasyonu fiyatları

 

Cafe dekorasyon fiyatları ne tür bir dekor istediğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Cafe dekorasyonu hazırlamak son derece titizlik isteyen bir konu. İnsanların sadece bir kere değil defalarca gelmesi için onları dekorunuzla ve verdiğiniz hizmetle fethetmelisiniz. Bu yüzden de bir kafeterya dekore etmek gerçek anlamda bir maliyet gerektiren bir iş.

İlgini Çekebilir : cafe dekorasyonu nasıl olmalı

Yaptıracağınız dekorasyonda ne kadar işçilik kullanılacağı da ayrı bir konu. Mesela cafe duvarlarını sadece boyamak farklı bir maliyet dekoratif taşlar döşetmek çok daha farklı bir maliyettir. O yüzden yaptırmak istediğiniz dekorasyonda kullanılacak malzeme ve işçilik bazında bir fiyat ortaya çıkacaktır.

Kafeteryanızda Tarzınızı Hissettirin

 

İnsanlar sizin mekânınıza geldiklerinde sadece masa ve sandalyeleri görmek yerine hazırladığınız dekorda sizin kişiliğinizi de hissetmeliler. Çünkü bir kafeterya masa ve sandalyeden ibaret değildir. O yüzden birkaç masa ve sandalye alarak yapacağınız maliyetin oldukça düşük bir maliyet olduğunu düşünmemelisiniz. Çay servisi yapılan bardaklardan duvara asacağınız tablolara kadar her şey birer maliyet oluşturacaktır.

İnsanlarda Etki Bırakabilmek Önemli

 

Dekorasyonun en önemli amacı insanlarda belli bir etki bırakabilmektir. Bu etkiyi yaratmak içinde bazı şeylere dikkat etmek gerekir. Rahat koltuklar tercih edilmeli. Tek düze değil farklılıklar oluşturulmalı. Duvar kenarlarına grup arkadaşlar için oturma alanları oluştururken orta kısımlara iki kişilik oturma yerleri hazırlayabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz dekorasyon malzemelerinin de kalitesine mutlaka özen gösterin. Kalite belki biraz maliyetli olabilir ancak insanlar kaliteli ortamlarda bulunmak ister.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir