blog

cafe dekorasyon modelleri

cafe dekorasyon modelleri

 

cafe dekorasyon modelleri ve seçimi aşamasında, ister sıfırdan kurulan bir cafe ya da değişim isteyen bir kafe olsun fark etmez. Bizim sistemimiz her zaman ince detaylardan oluşmaktadır. Öncelikle müşteri kapasitesinin nasıl bir ortalamada olduğu, mevsime göre kullanım sağlayacağı mekânları, işletme sahibinin ne tasarladığı, ne istediği gibi birçok detay bizim ana maddelerimizi oluşturuluyor. İlk önce tüm bu ayrıntılar hakkında bilgi aldıktan sonra sıra bize gelir.

Dekorasyonda ki aşamalar nelerdir?

Ana başlıklar belirlendikten sonra profesyonel olarak çalışmalar yapılır. İstekler, imkânlar, hayaller doğrultusunda projeler hazırlanır. Bu projeler 3D ortamda hazırlanarak, daha iyi anlatılmaktadır. Her detay kullanım açısından ince ince hesaplanır. Ve farklı tarzlarda cafe dekorasyon modelleri size sunulur.

Her şey Garantili Ve Kaliteli

Uygulanan malzemeler, mobilyalar, duvardan zemine tüm malzemeler kaliteli olarak seçilir. Size en başta ne kadar zamanda teslim edileceği belirtilir. Ve bu zaman içerisinde her şey tamamlanır. Tabi ki projeye siz onay verdikten sonra başlanır her şeye. Projeler üzerinde sizin aklınıza yatmayan detaylarda tekrar çalışma yapılabilir. En son halinde ise 3D olarak gördüğünüz proje hiç bir eksiği olmadan uygulanır. Mekânın modern, eski, minimal vb. tarzlarda olması sizin tercihinizle belirlenir. Sıfırdan bir göz alıcı cafe yaratabilirsiniz.

İlgini Çekebilir : cafe dekorasyonu fiyatları

Hiç bir yapımda ya da resmiyette sıkıntı yaşamazsınız. Her şey kurallar dahilinde uygulanır. Hiç bir şey sonrasında başınızı ağrıtmaz. Size düşen tek şey, yeni mekânınıza gelen müşterilerinizden gelen övgüleri kabul etmek düşer.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir