Bakırköy İç Mimar ofisleri


Bakırköy iç mimar ofisleri  Gösterişli evlerin ve işyerlerinin bulunduğu Bakırköy ilçe olarak büyük ve denize sıfır konumuyla, lüx semtlerden biridir. Binaların dış yapısındaki özenli ve titizlik Bakırköy iç mimarlık ofisleri tarafından içi içinde uygulanan çalışmalardandır.

 

İlgini Çekebilir : Ataşehir iç mimar dekorasyon

Kalabalık nüfusa karşılık şehir hayatında sakinlik ve huzur arayanların tercihlerine önem verilerek dizayn edilen evlerde, Bakırköy iç mimarlık çalışmalarına sık rastlanmaktadır. Özellikle kentsel dönüşümle eski ve depremle hasar görmüş binaların yıkılıp, yerlerine yeni ve modern binaların inşası ev sahipleri tarafından özenle takip edilerek, müteahhittin projesine dahil olmayan bazı alanlarda iç mimarlarla anlaşma sağlanarak çalışılmaktadır. Ya da bazı aileler evlerde salon, yatak odası veya misafir odası gibi belli alanlar için Bakırköy iç mimarlık projelerinden yararlanmak istemektedir.

Duvarlarda yapılabilecek çeşitli oyma veya alçıpenle çalışmalar, niş ya da dekoratif duvar taşlarıyla yapılan işlemeler, mobilya seçim ve tercihinde mekana uygun renk ve model seçimleri, yaratılmak istenen atmosferin teması net olarak anlaşılmaya çalışılıp, uygulanacak çalışmalarla farklı ve değişik mekanlar ortaya çıkmaktadır. Ev sahibinin istekleri doğrultusunda yapılan mimari çalışmalar için, mimarların da sundukları, alanın genişliği ve büyüklüğüne göre daha aydınlık veya romantik alan oluşması gibi öneriler olabilmektedir. Aynaların fazla kullanıldığı ya da duvar kağıtlarının çeşitlerinden yararlanılarak değişik iç mekanlar yaratılmasını sağlayan ve büyük beğeni alan projeler ortaya çıkmaktadır. Her iki tarafın çalışmalardan memnun kalabilmesi için birbirlerinin öneri ve tekliflerine olumlu yaklaşıp, en azından dinleme nezaketinde bulunması, ya da konusunda büyük başarıları olan mimarın rahat çalışma imkanlarına sahip olması gerekmektedir.

Bakırköy iç mimar yaptığı çalışmaları büyük bir özen ve titizlikle sürdürürken, teknolojik imkanları da kullanmaktadır. Elektrik, internet veya tlf kabloları tek düğmede toplanılarak, ev eşyalarının çalışması sağlanmaktadır. Perdelerin kumanda sistemi ile açılıp kapanması, mutfak aletlerinin tekrar kumandadan çalıştırılması gibi işlemler, yerinden kalkmadan yapılabilecek işlerdendir. İç mimari projeleri geniş düşünülerek çok çeşitlilik yaratılacağından, bu konuda uzman olan Bakırköy iç mimar internet ve çeşitli dünya projelerini inceleyerek uygulanabilir alanlar için çalışma yapar. Bütün çalışmaların farklı bedelleri olduğundan, değişiklik düşünen ev sahipleri, tadilat veya yeni ev iç mimarisinde bütçelerine uygun çalışmalardan yararlanmak ister.

Bakırköy iç mimar projelendirme ve dekorasyon hizmetleri veren Uç İç Mimarlık ve Dekorasyon firmamız hayal ettiğiniz mekânları yaratıyor.