blog

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

Bu makalemizde siz değerli takipçilerimizin kafasındaki soru işaretlerini giderebilmek için 2019 salon aydınlatma modelleri hakkında bir inceleme yapalım istedik ve sezonun en trend avize modelleri hakkında fikir sahibi olun istedik.

Aydınlatma modelleri kendi içerisinde pek çok alternatifi barındırmaktadır. Bunun içinde mekanın büyüklüğüne ve eşyaların durumuna göre bir aydınlatma tercihi yapılabilir. Genelde salonlar için özel olarak üretilmiş avizeler her zaman iddialı olacaktır ancak seyyar ve portatif aydınlatmalarda salon da tercihinize kalabilir. Aydınlatmalar herkesin bütçesine uygun olarak sunulmuştur bunun için isteyen herkes bir avize sahibi olabilir. Avizenin güzel ve gösterişli olması fiyatının pahalı olması demek değildir. Bunun içinde satın alınmadan önce bir piyasa analizi yapmanız gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Daire Dekorasyonu

Halat Aydınlatma Modelleri

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

Salonunuzu farklı bir dekorla aydınlatmak istiyorsanız o zaman halat biçimindeki aydınlatma modellerini tercih edebilirsiniz. Aşağı doğru sallanan ve dayanıklı olan halat lambalar özgün bir duruş sergilemekte. Salonun dekorasyonuyla çok güzel uyum sağlayan halatlı aydınlatmalar bulundukları bölgeye çok şık bir görüntü sağlayabilirler.  Özellikle otantik bir salon sahibi olmak isteyenler için ideal bir görünüm oluşturacaktır.

Şamdan Tasarımlı Salon Avizeleri

Salonda gümüş yansımalara önem veriyorsanız o zaman şamdan modelli aydınlatmalarla bunu ön plana alabileceksiniz. Şamdan tasarımlı salon avizeleri istenirse camlı ve camsız iki seçenek halinde tercih edilebiliyor.

Yatak Odası Aydınlatması

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

Yatak odası dekorasyonunda son dönemlerde aydınlatmaya ağırlık vererek hoş bir ambiyans oluşturulmak isteniyor. Evin en önemli yerlerinden olan yatak odasına renk katacak olan aydınlatmalar sayesinde daha huzurlu uykular sizin olacak.

Nostaljik Aydınlatmalar

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

2019 Salon Aydınlatma Modelleri

Salon avizelerinde nostaljik yapıda özellikle son dönemlerde ilgi görmeye başladı. Vintage tarzında dekore edilen salonda eskitme bir avize de fark yaratacaktır. Eski ile yeniyi bir araya getirecek olan bu aydınlatma modeliyle birlikte şık bir salon takımı oluşturabilirsiniz.

Kırmızı ve Pembe Başlıklı Abajur

Kırmızı ve pembe herkesin tercihi olmasa da aydınlatma seçenekleri arasında son dönemlerde ilgi gören renkler arasında bulunuyor. Etrafa yaydığı enerji sayesinde güzel bir görünüm sağlayacak olan bu model farklılık arayanların tercihi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir