blog

2019 Dekorasyon Trendleri

Yeni sezon için hayaller kurulurken evlerde bu hayallerdeki yerini alıyor. İnsanlar yeni bir yıla girmenin hevesiyle yeni döneme uygun mobilya tercihini de yapmaya başladılar. Bu yazımızda evinizi 2019 trendlerine uygun olarak nasıl döşeyebilirsiniz makalemizin devamında size tüyolar verelim istedik.

Çiçek Desenli Kumaşlar ve Duvar Kağıtları

Çiçek Desenli Kumaşlar ve Duvar Kağıtları

Bir zamanlar moda olan çiçek desenler artık geri dönmüş durumda.  Şuan dijital baskılı kumaşlar duvar kağıtları evlerin süsü olacak. Bunları da kombine ederken sadelikten de uzaklaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Sade motifli örneğin güzel bir kilim desenli halılarla ortaya iyi şeyler çıkarabilirsiniz.

Yeni Nesil Mücevher

Yeni Nesil Mücevher

Bu sene farklı olarak gelen renklerin tonları oldu. Zengin ve mücevher tonları bu sene görecek gibiyiz. Koyu çivit mavi, avcı ve zümrüt yeşili, koyu deniz mavisi gibi renkler ön plana çıkıyor. Beyaz zemin üzerine güzel bir kompozisyon oluşturabilirsiniz. Bu renkleri yemek odasında, oturma odasında ve farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. Grinin tonları bu sene tozlu raflarda yerini alıyor.

Kalın Desenler

Kalın Desenler

Kalın desenli fonları mutfak bölümünde görebiliyoruz. Ev dekorasyonunda en önemli alanlardan birisi olan mutfakta kullanılacak olan geometrik baskılı fayans tercih edebilirsiniz.

El Yapımı Eşyalar

El Yapımı Eşyalar

Elle yapılmış olan ürünler her zaman dikkatleri çekmiş ve çekmeye de devam ediyor. 2019 yılında trend olan ürünler arasında el yapımı eşyalar dikkatleri çekiyor. Özellikle topraktan yapılmış olan eşyalar evinizi daha da renklendirecek ve doğallaştıracak. Karmaşık bir düzenden uzaklaşmaya dikkat edin.

Cibinlikli Yataklar

Cibinlikli Yataklar

Yatak keyfi herkes için özeldir ancak kendiniz için ayıracağınız keyifli zamanlarınızı farklı konseptte oluşturulmuş güzel bir yatakta geçirebilirsiniz. Yatak odası ne kadar dekoratif ve geniş olursa kendinizi o kadar iyi dinlenmiş hissedersiniz.

Akrilik Mobilya

Hepimiz için organiğin yeri ayrıdır özellikle de modernlikle birleştiğinde kendini çok daha iyi hissettirir. Bu sene mobilyalarda akrilik tarzı görüyoruz. Işıl ışıl mobilyalardan bu sene kurtuluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir