blog

2017 cafe dekorasyonu örnekleri

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

2017 cafe dekorasyonu örnekleri

[divider height=”30″ style=”default” line=”default” themecolor=”1″]

2017 Cafe dekorasyon Örnekleri çok hareketli yerler olduğu için buralarda metal yoğunluk olarak kullanılmalıdır.  Yerin önemi ve kime hitap edeceği çok önemlidir. Bu yüzden önce bu konu hakkında keşif yapılması ve ne tür tarza sahip olacağı kararlaştırılması gerekmektedir. Bunun için 2017 Cafe dekorasyon Önerileri mevcuttur. Rustik bir tarz yapılacak ise; Ahşap malzemeler kullanılarak ortamı doğal havaya sokmak gerekir.

İlgini Çekebilir : 2017 dekorasyon örnekleri

Sakin ve dinlendirici bir ortam oluşturmak gerek. Burada kişilerin daha çok sohbet muhabbet etmek için bir araya gelecekleri sıcak bir ortam yaratmak gerekir. Bu tarza herkesin yaş grubuna hitap etmektedir. Cafe içinde küçük bir kütüphane ile ortamın daha da sakin olmasını sağlar. Retro bir tarz yapmak istiyor isek; daha çok doğallıktan yana olmamız gerekiyor. Eski kullanılan her şey son zamanlarda moda olmaktadır. Bu tarz yerlerde eskitmeler eski eşyalar dediğimiz antika ürünler ile gelen müşterileri geçmişe götürerek tarih kokusunu verip çekici hale getirebilirsiniz. Burada iş yemeklerinin yenildiği, özel toplantıların yapıldığı yerler olarak belirlenebilir.

2017 cafe dekorasyonu

Buralara insanlar ayak üstü hızlı bir şekilde yiyip gittikleri yerler olduğu için konfor bakımından çok önem verilmesi gereken grup içinde olmadığından ferah açık tonlarda ürünlerin kullanılması uygun olacaktır. Temizliği kolay yapılabilecek metal sandalyeler ve masalar bunlara eşlik edebilir.

Romantik ve seçkin bir mekân olacak ise; mekânın havasına değiştirecek şık konforlu ve kaliteli koltuklar, ahşap masalar, duvarlarda sıcak renklerin kullanılması uygun olacaktır. Işık olarak ortamın loş bir havada olması rahat bir şekilde yemek yenilip sohbet edileceği bir alan yaratmak gerekir. Modern tarz ise; Mekân içinde farklı tarzlar yaratılabilir. Konfor önemli olup renklerin uygun geçişleri ile rahat lüks bir havaya sokup kaliteyi öne çıkarmak mümkün olmaktadır.

2017 Cafe Dekorasyonu olarak konsept önemlidir. Yeşillik çoğunluk olacak ise bahçeli bir mekân seçimi yapılması ya da eğlenceli bir ortamın olması isteniyor ise canlı renkleri bir arada kullanarak ortamı enerjik bir havaya sokmak kolay olacaktır. Deniz kenarında bir cafe olacak ise yine denizcilik ürünlerinin kullanıldığı bir tarzda mekân yapmak ortamı çekici kılabilmektedir. Farklı seçenekler ile istenilen görüntüyü elde etmek mümkün olacaktır. Örneklere göre kullanılan müzik seçimleri de çok önemli olacaktır. Ortamın havasını dengeleyen uygun müzik seçimlerin önemi büyüktür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir