İç Mimari Çözümler

İç mimarlık bir mekanın gereksinimlerini, görsel ve işlevselliği karşılamak için yapısal ölçekli bir şekilde tasarımını sunmaktır. Bu doğrultuda İstanbul'da faaliyete geçen iç mimarlık firmamız sizlerin beklenti ve istekleri doğrultusunda mekanlara yansımasını sağlamakta sizler ile hem fikir olmakta.

  • AutoCAD80%
  • 3D MAX90%
  • Uygulama70%


İş Takibi Sorunsuz Uygulama

İçerisinde yaşadığınızı veya çalışmayı düşündüğünüz yaşam alanını en doğru ürün ve uygulama desteği almak için Nasıl ki fiziksel bir şikayetimizde hukuksal durumumuzda nasıl en iyi avukatı tercih ediyorsak mekansal çözümlerde de iç mimardan destek alınması kesinlikle sizleri sonuca götürecek ve günün sonunda mutlu bırakacaktır.


Hayallerinizi Yarım Bırakmayın

Butik hizmet veren firmamız ihtiyaç duyulması halinde mekanı ziyaret ederek,sizlerin isteklerini dinleyerek keşif ve rölövenin alınması mimari projelendirme sonrası 3boyut görsel sunum ile şantiye öncesi masa başında sahada çıkabilecek bütün olumsuzlukları bertaraf etmekte ve sonrasında iç mimari iş takibi ile gerek satınalma gerek uygulama süreçlerini sizlerin üzerinde yük oluşturmadan çözmektedir.

Herzaman en iyi sunmayı hedefleyen ünlü iç mimarlık firmaları arasında olan uç iç mimarlık çağın gereksinimlerini güncel takip etmekete ve hergün kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.