villa uygulama tasarım
VİLLA PROJE VE UYGULAMA
25 Nisan 2014
mağaza tasarım dizyan uygulama konsept
MAĞAZA PROJE VE UYGULAMA
27 Nisan 2014

Konut Dekorasyonu Ve Tasarımı


Konut dekorasyonu ve tasarımı tadilat yapım işlerinde müşteri istek ve beklentileri dinlenir ;bizlerinde ön görü ve bilgilerinin harmanlanması ile içeride yaşayacak aile bireylerinin kullanımına tam anlamı ile cevap verecek mekanlar oluşturulmaktadır.Daire içerisinde salon dekorasyonu yapılırken günlük kullanım ve eşyalar tercih edilmekte.Mutfak dekorasyonu yapılırken evin hanımının kültürel bakışı geleneksel beklentileri ile içeride bir kompozisyon oluşturulacaktır.
konut dekorasyonu ve Çocuk odası dekorasyonu yapılırken yaş grubu ve cinsiyeti beğenileri içeriye sevdiği ünlü veya hobileri eşya ve malzeme ile yansıtılacaktır. Giyinme odası veya soyunma dolapları ile ilgili bir oda var ise daire içerisinde giyinme odası çok bölmeli hazır dolaplar ile yere uygun şekilde tasarlanıp uygulanacaktır. Dinleme mekanı olan yatak odası dekorayonunda dingin dinlendirici sadece ve rahat hareket edebilecekleri bir mekan tasarlamaktayız.
Evin banyo tadilat yapılırken güncel seramik ve vitrifiye malzemeleri tercih edilmekte. Kullanıma uygun küvet, duşa kabin. Duş tekneleri kişiye özel tasarımı ve tesisat alt yapısı ile değerlendirilmekte.Banyo tuvalet tadilat ve dekorasyon işlerinde evin küçük fakat finansal yönü yüksel alanlar olması kaçınılmaz bir gerçektir.