OFİS PROJE VE UYGULAMA
28 Nisan 2014
SPOR & FİTNESS SALONU PROJE
26 Eylül 2017

 

 

İstanbul da İç mekan, cephe, konut, ofis, kafe, Restoran, hotel, ticari alanlarda faaliyet vermekte olan firmamız sizlere iç mimarlık hizmetini profesyonel olarak yerin keşfi ile başlayan sonrasında teknik çizimlerinin yapılması ve 3 boyutlu görsel desteği ile iş başlangıcını belirlemekte. Malzeme seçimleri,bütçe analizi ve sürecin belirlenmesi sonrasında tadilat yapım aşamasının kontrolünün sağlanması. Atelye imalat iş takiplerinin ve sahaya sevk uygulama süreçlerinin en doğru şekilde ilerlemesinin takibi.
Ticari alanlar için konsept belirlenmesi konsept geliştirilmesi,mimari desteğin verilmesi mobilya ürün gruplarının seçilmesi süreçlerinin en doğru ilerlemesi için gerekli hassasiyeti sizlere sunmaktadır.
İç mimar iç mekan dekorasyon yapım işlerinde mekan için belirlenmiş bütçe doğrultusunda en uygun şekilde sonuca ulaşmayı sağlamaktır. İyi bir yer demek çok harcamak yapmak anlamına gelmemektedir.İstediklerimizi net biliyor isek altarnatifli malzemeler ile yaşam alanımızı keyifli hale getirmemiz için bir neden yok.
Siz değerli müşterilerimiz ile ürün seçimlerinde mağaza ziyaretleri yaparakyerinde sizlerinde beğendiği mobilya,perdelik kumaş,halı,boya renk seçimleri gibi bir çok üründe sizlerin istekleri doğrultusunda ilerlemekte.
Ticari alanlarda mağaza, hotel, kafe gibi mekanlarda mevcut yerin tadilat dekorasyonun ve tadilatının yapılması veya baştan konsept yapılması mimari proje sonrası uzman ekipler ile ilerlemekte.